Menu
Váš košík
Vážení zákazníci,  děkujeme za návštěvu našeho e-shopu. Hezký den. 

Domácí šicí stroje

Brand: Lada
Lada L60 je moderní šicí stroj kvalitní  celokovové konstrukce s velmi jednoduchou obsluhou a dlouhou životností.  Díky zesílené konstrukci a možnostem nastavení je určen pro každodenní  použití.Jako dárek navíc dostanete přídavný stolek ( 37 x 27 cm ), patku s horním podáváním, patku..
7 990 Kč
 Šicí stroj Brother KD144S  Šicí stroj Brother KD144S
Na objednávku
Jednoduchý mechanický šicí stroj s celokovovou vnitřní konstrukcí určený pro začátečníky i pro běžné domácí šití. Vybavený 14 programy, 4-krokovou knoflíkovou dírkou, LED osvětlením, volným ramenem.Mechanický domácí šicí stroj s pevně danými programy a velmi jednoduchou obsluhou.Má moderní rotační c..
2 980 Kč
Tipmatic 6122 - klasika mezi šicími stroji s DFT-systémem horního podávání a s pozlaceným vertikálním rotačním chapačem. Tato skvělá konstrukce šicího stroje se osvědčila již po dlouhá desetiletí a stále přesvědčuje o své výjimečnosti. Pokud hledáte mechanický šicí stroj s kvalit..
15 990 Kč
Vnitřní průměr 16mmvnější průměr 27 mmGumička navíjení Čajka, Podolsk 142..
39 Kč
Brand: Husqvarna
Šicí stroj Husqvarna H Class E10 má 19 šicích programů a 50 praktických stehových funkcí, automatický navlékač nitě, kyvný CB chapač, 4krokovou knoflíkovou dírku, regulaci délky stehu a regulaci přítlaku patky.Šicí stroj Husqvarna Viking H Class E10 je spolehlivý a solidní šicí stroj ..
3 990 Kč
Husqvarna H Class E20-zboží na objednání ,obvyklé dodání do týdne
Na objednávku
Brand: Husqvarna
Šicí stroj Husqvarna H Class E20 má 32 šicích programů a 70 praktických stehových funkcí, kyvný CB chapač, 1krokovou automatickou knoflíkovou dírku, regulaci délky stehu a regulaci přítlaku patky.Základní informaceŠicí stroj Husqvarna Viking H Class E20 je spolehlivý a solidní šicí stroj&n..
4 600 Kč
Lada H73A šicí stroj +DOPRAVA ZDARMA -zboží na objednání ,obvyklé dodání do týdne
Na objednávku
Brand: Lada
Šicí stroj Lada H73A je určený nejen pro zkušené švadleny, ale i pro začátečníky. Má velmi jednoduchou obsluhu navíc obohacenou o řadu nových funkcí, zejména o automatické odstřihávání horní a spodní nitě. Stroj má přehledný grafický LCD displej na kterém se zobrazují všechny funkce jako n..
10 990 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 31 (celkem stran 3)