Menu
Your Cart
20% na vybrané produkty Koukni hned

Lada

Brand: Lada
Lada L60 je moderní šicí stroj kvalitní  celokovové konstrukce s velmi jednoduchou obsluhou a dlouhou životností.  Díky zesílené konstrukci a možnostem nastavení je určen pro každodenní  použití.Jako dárek navíc dostanete přídavný stolek ( 37 x 27 cm ), patku s horním podáváním, patku..
7 990 Kč
Brand: Lada
Pryžový řemen o středním průměru 65 mm a délce 180 mm, průřez 3,5 x 5 mm..
80 Kč
Brand: Lada
Pryžový řemen o středním průměru 70 mm a délce 197 mm, průřez 3,5 x 5 mm..
85 Kč
Brand: Lada
Patka pro šití či prošívání látek, které se lepí nebo mají sklon ke klouzání. Užitečné při šití více vrstev látky. Šíře 7mm Patka je určena pro stroje H73A, Q60B lze ji použít i na starší stroje Veritas...
390 Kč
Brand: Lada
Kráčející patka s horním podáváním pro šicí stroje Veritas, šíře 7mm Patka pro šití či prošívání látek, které se lepí nebo mají sklon ke klouzání. Užitečné při šití více vrstev látky. Šíře 7mm..
390 Kč
Brand: Lada
Patka pro šití či prošívání látek, které se lepí nebo mají sklon ke klouzání. Užitečné při šití více vrstev látky. Šíře 5mm..
349 Kč
Lada H73A šicí stroj +DOPRAVA ZDARMA
Hot Na objednávku
Brand: Lada
Šicí stroj Lada H73A je určený nejen pro zkušené švadleny, ale i pro začátečníky. Má velmi jednoduchou obsluhu navíc obohacenou o řadu nových funkcí, zejména o automatické odstřihávání horní a spodní nitě. Stroj má přehledný grafický LCD displej na kterém se zobrazují všechny funkce jako n..
10 990 Kč
Brand: Lada
Lada L30 je šicí stroj klasické konstrukce ,který díky široké  nabídce stehů a možností nastavení, nabízí velmi dobrý poměr mezi  výkonem a cenou. Lada L30 je ideální pro běžné domácí šití.Základní charakteristika23 stehů v základní nabídce, včetně otevřeného a uzavřeného overlockového ste..
3 990 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 18 (celkem stran 2)