Menu
Váš košík
Vážení zákazníci,  děkujeme za návštěvu našeho e-shopu. Hezký den. 

Brother

Brand: Brother
Klasický čtyřnitný overlock s diferenciálním podáváním a volným ramenem s možností použití jako třínitný. Volné rameno pro obšívání rukávů nebo nohavic.Overlocky Brother mají na trhu neskutečně jednoduché ovládání - jednoduše seřídíte napětí nitě, vše je přehledně značeno, "vyzkoušeno na lidech..
7 490 Kč
Brand: Brother
Vysoce kvalitní, moderní obnitkovací stroj - overlock BROTHEROverlock Brother 2104D dostal hodnoceni dobré kvality v Stiftung Warentest testu.Stručná charakteristika:• Kompaktní a lehký s rukojetí pro přenášení• 3 nebo 4 -nitný overlock• Použití standardní jehly do šicícho stroje - nepotřebujet..
7 790 Kč
Overlock Brother M343D Overlock Brother M343D
Novinka
Brand: Brother
Klasický čtyřnitný overlock s diferenciálním podáváním a volným ramenem s možností použití jako třínitný. Volné rameno pro obšívání rukávů nebo nohavic.Overlocky Brother mají neskutečně jednoduché ovládání - jednoduše seřídíte napětí nitě, vše je přehledně značeno, "vyzkoušeno na lidech".Výhodou ove..
7 290 Kč
Šicí stroj Brother BN2700 Šicí stroj Brother BN2700
Novinka Na objednávku
Brand: Brother
Hlavní funkce šicího stroje Brother BN2700:27 šicích programůVolně nastavitelná šířka a hustota stehuHorizontální chapačNavlékač nitěŠití knoflíkové dírky na jeden krokMax. šířka stehů 5 mmMax. délka stehu 4 mmŠicí stroj, 27 programů včetně knoflíkové dírky šité na jeden krok, volně nastavitelná dél..
4 499 Kč
Brand: Brother
Popis šicího stroje Brother CS 70STento elektronický šicí stroj Vám nabídne 70 užitečných i dekorativních stehů z toho 7 druhů automatických knoflíkových dírek, plynulé nastavení délky stehů do 5mm a šířky stehů do 7mm, tyto hodnoty lze v případě potřeby zvětšit nebo zmenšit pomocí tlačítek, která s..
6 399 Kč
Brand: Brother
Robustní mechanický šicí stroj, který je silnější než ostatní Brother mechanické šicí stroje. Je to díky tomu, že stehová deska a chapač jsou vyrobeny z pevného kovu.Tento stroj je ideální pro šití silných tkanin, ale je vhodný i pro elastické a jemné materiály.Počet stehů 37LED osvětleníNavlékač ni..
7 290 Kč
Brand: Brother
Hlavní funkce šicího stroje Brother NV 15:Šicí stroj Brother NV15 je určený pro začátečníky i pokročilé . Je následníkem proslaveného stroje NV10A, který vyhrál v časopisu D Test o nejlepší elektronický šicí stroj.Stroj se vyznačuje spolehlivostí, příjemnou a jednoduchou obsluhou a nadčasovým design..
7 990 Kč
Brand: Brother
Hlavní funkce šicího stroje Brother RH 137:37 šicích programůVolně nastavitelná šířka a hustota stehuHorizontální chapačNavlékač nitěŠití knoflíkové dírky na jeden krokMax. šířka stehů 5 mmMax. délka stehu 4 mmLED osvětlení šicí plochyRychlé vkládání cívkyVolné rameno pro snadné šití uzavřených kruh..
4 640 Kč
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)