Menu
Your Cart
20% na vybrané produkty Koukni hned

Elektronické šicí stroje

Lada H73A šicí stroj +DOPRAVA ZDARMA
Hot Na objednávku
Brand: Lada
Šicí stroj Lada H73A je určený nejen pro zkušené švadleny, ale i pro začátečníky. Má velmi jednoduchou obsluhu navíc obohacenou o řadu nových funkcí, zejména o automatické odstřihávání horní a spodní nitě. Stroj má přehledný grafický LCD displej na kterém se zobrazují všechny funkce jako n..
10 990 Kč
Šicí stroj Brother CS 70S-Šicí stroj s LCD displejem, naleznete zde 70 programů, volné rameno, navlékač, zapošívací tlačítko a LED osvětlení pracovní plochy Šicí stroj Brother CS 70S-Šicí stroj s LCD displejem, naleznete zde 70 programů, volné rameno, navlékač, zapošívací tlačítko a LED osvětlení pracovní plochy
Novinka
Brand: Brother
Popis šicího stroje Brother CS 70STento elektronický šicí stroj Vám nabídne 70 užitečných i dekorativních stehů z toho 7 druhů automatických knoflíkových dírek, plynulé nastavení délky stehů do 5mm a šířky stehů do 7mm, tyto hodnoty lze v případě potřeby zvětšit nebo zmenšit pomocí tlačítek, která s..
5 990 Kč
Šicí stroj Brother NV 15+taška na šicí stroj ZDARMA +DOPRAVA ZDARMA!!! Šicí stroj Brother NV15 je kompaktní jednojehlový elektronický stroj nové generace řady INNOV-is Šicí stroj Brother NV 15+taška na šicí stroj ZDARMA +DOPRAVA ZDARMA!!! Šicí stroj Brother NV15 je kompaktní jednojehlový elektronický stroj nové generace řady INNOV-is
Novinka
Brand: Brother
Hlavní funkce šicího stroje Brother NV 15:Šicí stroj Brother NV15 je určený pro začátečníky i pokročilé . Je následníkem proslaveného stroje NV10A, který vyhrál v časopisu D Test o nejlepší elektronický šicí stroj.Stroj se vyznačuje spolehlivostí, příjemnou a jednoduchou obsluhou a nadčasovým design..
7 590 Kč
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)