Menu
Váš košík
Vážení zákazníci,  děkujeme za návštěvu našeho e-shopu. Hezký den. 

Mechanické šicí stroje

Brand: Lada
Lada L60 je moderní šicí stroj kvalitní  celokovové konstrukce s velmi jednoduchou obsluhou a dlouhou životností.  Díky zesílené konstrukci a možnostem nastavení je určen pro každodenní  použití.Jako dárek navíc dostanete přídavný stolek ( 37 x 27 cm ), patku s horním podáváním, patku..
7 990 Kč
 Šicí stroj Brother KD144S  Šicí stroj Brother KD144S
Na objednávku
Jednoduchý mechanický šicí stroj s celokovovou vnitřní konstrukcí určený pro začátečníky i pro běžné domácí šití. Vybavený 14 programy, 4-krokovou knoflíkovou dírkou, LED osvětlením, volným ramenem.Mechanický domácí šicí stroj s pevně danými programy a velmi jednoduchou obsluhou.Má moderní rotační c..
2 980 Kč
Tipmatic 6122 - klasika mezi šicími stroji s DFT-systémem horního podávání a s pozlaceným vertikálním rotačním chapačem. Tato skvělá konstrukce šicího stroje se osvědčila již po dlouhá desetiletí a stále přesvědčuje o své výjimečnosti. Pokud hledáte mechanický šicí stroj s kvalit..
15 990 Kč
Brand: Husqvarna
Šicí stroj Husqvarna H Class E10 má 19 šicích programů a 50 praktických stehových funkcí, automatický navlékač nitě, kyvný CB chapač, 4krokovou knoflíkovou dírku, regulaci délky stehu a regulaci přítlaku patky.Šicí stroj Husqvarna Viking H Class E10 je spolehlivý a solidní šicí stroj ..
3 990 Kč
Husqvarna H Class E20-zboží na objednání ,obvyklé dodání do týdne
Na objednávku
Brand: Husqvarna
Šicí stroj Husqvarna H Class E20 má 32 šicích programů a 70 praktických stehových funkcí, kyvný CB chapač, 1krokovou automatickou knoflíkovou dírku, regulaci délky stehu a regulaci přítlaku patky.Základní informaceŠicí stroj Husqvarna Viking H Class E20 je spolehlivý a solidní šicí stroj&n..
4 600 Kč
Brand: Lada
Lada L30 je šicí stroj klasické konstrukce ,který díky široké  nabídce stehů a možností nastavení, nabízí velmi dobrý poměr mezi  výkonem a cenou. Lada L30 je ideální pro běžné domácí šití.Základní charakteristika23 stehů v základní nabídce, včetně otevřeného a uzavřeného overlockového ste..
3 990 Kč
Lada Q60B šicí stroj + extra příslušenství +DOPRAVA ZDARMA -zboží na objednání ,obvyklé dodání do týdne Lada Q60B šicí stroj + extra příslušenství +DOPRAVA ZDARMA -zboží na objednání ,obvyklé dodání do týdne
Na objednávku
Brand: Lada
Lada Q60B je moderní šicí stroj kvalitní  celokovové konstrukce s velmi jednoduchou obsluhou a dlouhou životností.  Díky zesílené konstruci a možnostem nastavení je určen pro každodenní  použití.Šicí stroj Lada Q60B s extra příslušenstvím za výhodnou cenu !Základní charakteristika32 s..
6 990 Kč
Brand: Lada
Lada Q60B je moderní šicí stroj kvalitní  celokovové konstrukce s velmi jednoduchou obsluhou a dlouhou životností.  Díky zesílené konstruci a možnostem nastavení je určen pro každodenní  použití.Základní charakteristika32 stehů v základní nabídce, overlockové, strečové, prošívací a oz..
5 990 Kč
Šicí stroj Brother BN2700 Šicí stroj Brother BN2700
Novinka Na objednávku
Brand: Brother
Hlavní funkce šicího stroje Brother BN2700:27 šicích programůVolně nastavitelná šířka a hustota stehuHorizontální chapačNavlékač nitěŠití knoflíkové dírky na jeden krokMax. šířka stehů 5 mmMax. délka stehu 4 mmŠicí stroj, 27 programů včetně knoflíkové dírky šité na jeden krok, volně nastavitelná dél..
4 499 Kč
Hlavní funkce šicího stroje Brother BQ25:25 šicích programůRychlé vkládání cívky do chapačeLED osvětlení šicí plochyŠití knoflíkové dírky na čtyři krokyMax.délka stehu 4 mmMax.šířka cik - caku 5mmJednoduchá volba stehů pomocí ovládacího knoflíkuVypnutá jehelní tyč při cívkování, není nutné vyvlékat ..
3 990 Kč
Brand: Brother
Robustní mechanický šicí stroj, který je silnější než ostatní Brother mechanické šicí stroje. Je to díky tomu, že stehová deska a chapač jsou vyrobeny z pevného kovu.Tento stroj je ideální pro šití silných tkanin, ale je vhodný i pro elastické a jemné materiály.Počet stehů 37LED osvětleníNavlékač ni..
7 290 Kč
Brand: Brother
Hlavní funkce šicího stroje Brother RH 137:37 šicích programůVolně nastavitelná šířka a hustota stehuHorizontální chapačNavlékač nitěŠití knoflíkové dírky na jeden krokMax. šířka stehů 5 mmMax. délka stehu 4 mmLED osvětlení šicí plochyRychlé vkládání cívkyVolné rameno pro snadné šití uzavřených kruh..
4 640 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 13 (celkem stran 2)